Про участь кіноцентру у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина»

З 28 серпня по 4 вересня 2021 року на базі дитячого табору “Sportium” у селі Чорноморка Миколаївської області, на березі Чорного моря проходив  Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості "Єдина родина".

Вісім днів поспіль на узбережжі Чорного моря, звучала музика і було чути дзвінкий дитячий сміх, юні танцюристи, вокалісти, театрали, музиканти, художники та майстри декоративно-ужиткового мистецтва привезли на фестиваль яскраві програми та творчі роботи з різних куточків нашої країни. Миколаївщина, Полтавщина, Донеччина, Хмельниччина, Сумщина, Дніпропетровщина та інші регіони  об’єднались у барвистому колі «Єдиної родини». 

Особливим візерунком в калейдоскопі розмаїтої мистецької діяльності стала дитяча анімація. Делегація нашого закладу  у складі вихованців – Олени Пушкарьової (14 років), Марини Крупщенок (13 років) та педагога Вікторії Миколаївни Панко  представила на розгляд журі фільми юних мультиплікаторів кіноцентру. За умовами конкурсної програми фестивалю юні аніматори протягом фестивальної неділі мали створити фільм і представити його на розгляд журі та глядачів.

Для фільму «Вітання фестивалю» творча група обрала непросту анімаційну техніку, а саме лялькову анімацію в поєднанні з відео краєвидів узбережжя та локацій фестивалю. Творча група успішно завершила свій проект. Олена Пушкарьова та Марина Крупщенок здобули I місце у своїй номінації, отримали дипломи, медалі, пам’ятні сувеніри, а також прихильність глядачів, учасників фестивалю «Єдина родина».

Коментарі (0)