Семінар для керівників гуртків юних журналістів, телестудій, редакторів газет 2014

31 жовтня 2014 року відбувся семінар для керівників гуртків юних журналістів, телестудій, редакторів газет, який проводив КПНЗ ДОДЮК «Веснянка» ДОР.

У семінарі взяли участь представники різних регіонів області.

Кузнєцова Вікторія Олександрівна, керівник гуртка «Шкільний репортер» Раївської школи – інтернату Синельниківського району, поділилася досвідом та розповіла про методи та форми роботи шкільної газети.Зеленська Ліна Валеріївна, оглядач творчого об’єднання соціальних, економічних і політичних програм Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії, член Національної спілки журналістів України, виступила з темою «Жанри журналістики» та детально проаналізувала їх.

Абросімова Наталія Савелівна, керівник обласної школи юного журналіста, головний редактор-директор журналу «Чорнобилець Придніпров’я», проінформувала учасників семінару про помилки, які найчастіше зустрічаються у конкурсних роботах юних журналістів, та як їх уникнути, а також поділилася досвідом своєї роботи.

Хоменко Ольга Миколаївна, заступник директора КПНЗ ДОДЮК «Веснянка» ДОР ознайомила педагогів з орієнтовним планом масових заходів КПНЗ ДОДЮК «Веснянка» ДОР.

Левицька Тетяна Анатоліївна, методист КПНЗ ДОДЮК «Веснянка» ДОР, висвітлила організаційні питання та розповіла учасникам семінару про методи та форми роботи, умови та положення конкурсів із журналістики на новий навчальний рік.

Семінар для керівників гуртків юних журналістів, телестудій, редакторів газет 2014