V Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»

28 вересня завершився ювілейний V Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко», що проходить під патронатом голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

Всі  учасники фестивалю отримали пам'ятні подарунки, переможці повезли з фестивалю більше двох десятків призів. Але призи - це не головне.

 

- Кількість бажаючих потрапити на фестиваль неймовірно збільшилося, і це значить, що рівень «Дитятко» і його престиж зростає,  - ділиться незмінний голова журі фестивалю Марина Ланда. - Помітно зріс і рівень учасників. Раніше ми вибирали роботи , в яких намагалися зачепитися хоч за щось хороше,  за що можна присудити приз, - тепер ми в розгубленості від безлічі якісних робіт, з яких дуже складно вибрати  кращу - в кожній є те, за що варто присудити приз. Але незалежно від результатів переможцями стали всі учасники фестивалю. Наше свято, як і раніше, добре, радісне, веселе, на ньому відкрилося багато талантів , у тому числі і головний талант - дружити. Тут зібралися справжні друзі. Я вітаю «Дитятко» з нашим ювілеєм: нам п'ять років. Ура! 

«Кращий анімаційний фільм дитячої студії» - Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», фільм «Страсті за Гріном» (м. Дніпропетровськ, Україна ).

Дивитись фотографії