Кінокімерія 2012 м.Херсон
18-24 вересня 2012 року відбувся VII Міжнародний фестиваль аматорського кіно «Кінокімерія» у м.Херсон, в якому взяв участь і Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка». Результатом участі стала золота медаль за фільм «Ладошка» (кер. О.І. Кучма) та золота медаль і звання «Кращий дитячий фільм» за фільм «Страсти по Грину» (кер.Кольцова С.М.).
Новини
08.06.2026
Переможці ІІ Всеукраїнського конкурсу аудіовізуального мистецтва «КРИЛА» 2026
27.05.2026 ФІНАЛ «POINT 2026» — це було неймовірно!
25.05.2026 Вітаємо з перемогою! Всі
27.05.2026 ФІНАЛ «POINT 2026» — це було неймовірно!
25.05.2026 Вітаємо з перемогою! Всі








